Obchodní centrum PASÁŽ.CZ
zbozi
obchod
Dnes je neděle, 21. července
Svátek má

7× Proč prodávat na Pasáž.cz

Mějte internetový obchod který je nejen…

Profesionální

Obchody Pasáž.cz jsou postaveny na profesionální technologii, která svými parametry uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Mimo jiné také perfektní optimalizace pro vyhledávače učiní Váš obchod snadno nalezitelným pro každého zákazníka.

Úsporný

Pokryjte nový segment trhu, oslovte nové zákazníky. To vše při bezkonkurenčně nízkých, případně i nulových nákladech. Zvolte si tarif obchodu takový jaký Vám sedne a přesně odpovídá Vašim potřebám.

Jednoduchý

Ovládání Vašeho obchodu už nemůže být jednodušší! Zatímco u jiných řešení bádáte v nastavování složitých parametrů, na Pasáž.cz můžete už během několika minut po založení plnohodnotně prodávat a ušetřený čas věnovat třeba marketingu.

Přehledný

Jasné a přehledné členění obchodu a dokonalá orientace je jedním ze základních předpokladů úspěšného prodeje. Dezorientovat zákazníka by znamenalo zrazovat jej od nákupu.

Připravený

Všichni stávající zákazníci Pasáž.cz jsou ihned po založení obchodu i Vašimi potenciálními zákazníky. Nabídněte jim to co doposud marně hledali.

S vlastní identitou

Víme, že být svůj pro Vás znamená mnoho, proto je u nás použití vlastního grafického zpracování samozřejmostí. Nepotlačujte Vaši jedinečnou firemní identitu, Váš zákazník to ocení.

Inovovaný

Nejen že Vám budeme neustále přivádět nové a nové zákazníky, ale také se postaráme aby Váš obchod byl stále ve vývoji, vždy moderní a v souladu s nejnovějšímí trendy.

Produktivní

Internetový obchod Pasáž.cz Vám pomůže dosáhnout velmi vysoké produktivity díky množství obchodních nástrojů které nabízí.

Děkujeme za přečtení všech osmi důvodů :-)

Založit obchod …
Více informací…
Prohlédnout ukázky obchodů…
Kontakt…
2005 © Pasaz.cz. Všechna práva vyhrazena
Založit nový obchod   Vložit e-shop do katalogu   Webhosting zdarma   Webdesign   kontakt   partneři   webmail